چگونه به شما اعتماد کنیم ؟

تیم و پنل پارسی فالوور این امکان را برای شما فراهم کرده است تا از طریق درگاه امن بانکی سفارشات خود را ثبت کنید و روزانه هزاران سفارش در این پنل ثبت و انجام می شود و شما دوستان می توانید کم کم پنل خود را شارژ کنید.

نحوه ثبت سفارش چگونه است ؟

ابتدا از بخش منو وارد سفارش و ثبت سفارش شوید سپس دسته مورد نظر را انتخاب کرده و سپس یکی از بسته ها را به میزان دلخواه خود سفارش دهید.

چگونه کسب درآمد داشته باشیم ؟

کسب درآمد از این سیستم بسیار آسان است ، شما می توانید با داشتن مغازه و یا سایت و حتی پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام شروع به بازاریابی برای فروش کنید ، پارسی فالوور بهترین سرویس های طراحی سایت فروش فالوور و لایک و غیره را برای شما آماده کرده است تا در صورت لزوم خریداری کنید ؛ برای کسب درآمد شما به بازاریابی برای فروش به عنوان مثال فالوور می پردازید و اگر قیمت فالووری که در پنل 20 هزار تومان هست را شما با مبلغ دلخواه خود به فروش برسانید ؛ مثلا آن را 40 هزار تومان بفروشید ؛ حالا حساب کنید کمترین میزان یعنی شما 10کا تنها فالوور بفروشید حدود 200 هزارتومان در روز سود کرده اید ؛ البته با داشتن سایت این میزان به روزی 100 سفارش تیز می تواند برسد ، برای گرفتن مشاوره بهتر با شماره 09197075505 تماس برقرار کنید و یا اطلاعات خود را اس ام اس کنید تا با شما تماس بگیریم .

چطور می توان سفارش رو پیگیری کرد؟

شما می توانید با مراجعه به تاریخچه سفارشات در بخش سفارش از آمار لحظه ای سفارش خود آگاه شوید.

آیا می توان برای دیگران هم سفارش ثبت کرد؟

بله شما می توانید برای هر کسی که میخواهید سفارش بدهید و یا حتی کسب درامد کنید.

API چیست ؟

شما از طریق ای پی آی می توانید سایت خود را مستقیم به پنل متصل کرده و به راحتی به قیمت دلخوته و اتوماتیک به فروش برسونید.

تخفیف دارید ؟

صد درصد بین افراد و سایت هاییکه  دارای سفارش بالا هستند و پس طی مدت زمان 1 هفته تا 2 هفته ثابت می کنند که دارای سفارش زیاد هستند فرق هست و تخفیف خوبی به ان ها داده می شود.